قبل از اینکه با سریال Sound Relationship House سریال خود را ادامه دهیم و به سمت "ساختن زندگی در خواب" ، سطح فوقانی "مدیریت کشمکش" برویم ، می خواهیم در این هفته مدتی را صرف بحث در مورد آنچه باید انجام دهیم پس از درگیری یا حادثه پشیمان باشد. اگر مایل هستید سریال 6 مهارتهای مدیریت منازعه ما را دوباره به یاد بیاورید ، اکنون می توانید این کار را انجام دهید:

راه اندازی نرمال

نفوذ را بپذیرید

در هنگام درگیری تعمیرات موثری انجام دهید

تشدید

آرامش روانشناختی خود و شریک زندگی

به خطر افتادن

وقتی یکی یا هر دو شریک بعد از دعوا احساس صدمه ، ناامید یا عصبانی کنند ، خوب نیست اگر فقط می توانستید دکمه راه‌اندازی مجدد را بزنید؟ متأسفانه ، شما نمی توانید یک استدلال را از حافظه خود پاک کنید ، اما می توانید برای ترمیم و پیشرفت به جلو گام بردارید. استدلال ها اتفاق می افتد ، و اغلب به اندازه کافی می گویم که اشتباهی انجام می شود ، یا کار اشتباهی انجام می دهیم و در نهایت صدمه می بینیم. یکی از مهمترین ابزارها برای ایجاد یک رابطه سالم ، دانستن نحوه پردازش دعوا به روشی است که به شما کمک می کند تا از آن درس بگیرید.

نکته اصلی در پردازش دعوا این است که ابتدا درمورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کنید تا بفهمید چه اشتباهی رخ داده است ، هرکدام احساس می کنید و چه چیزی می تواند مانع از پایان یافتن بحث مبارزاتی به گونه ای منفی شود. اگر این مراحل انجام شود ، شما ممکن است از آنچه در ابتدا یک تعامل فوق العاده استرس زا با دانش جدید شریک زندگی تان بود ، و درک جدیدی از چگونگی بهتر کردن روابط خود در آینده پدیدار شوید!

در پی درگیری یا حادثه پشیمان ، می توانید از قالب زیر برای افزایش درک بین شما و شریک زندگی خود استفاده کنید. برای شما بسیار مهم است که بدانید در هر استدلال ذکر شده هیچ واقعیتی مطلق درباره آنچه اتفاق افتاده وجود ندارد. همیشه دو "واقعیت ذهنی" یا دیدگاه وجود دارد. این مسئله هرگز مهم نیست که چه کسی درست است و چه کسی اشتباه است ، بلکه چگونه می توانید این دو نفر برای درک یکدیگر ، پذیرش مسئولیت و یافتن امتیازات سازش خود به این نتیجه برسید که بتوانید با هم جلو بروید.

پردازش دعوا به معنای صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده بدون پرش به بحث و گفتگو است. بر یافتن راه هایی برای فهمیدن چرایی گفتگو تا این حد بی نتیجه و همچنین چگونگی بهتر ساختن این نوع تعامل در آینده متمرکز شوید. سعی کنید آن را به عنوان شغل خود در نظر بگیرید تا واقعیت شریک زندگی خود را بفهمید و از دیدگاه شخصی خود بحث نکنید.

مرحله 1: هر یک از شرکا نوبت خود را برای صحبت درباره آنچه احساس می کنند می کنند

من احساس کردم…

دفاعی

گوش نکرده

احساسات من صدمه دیده است

در کل سیل

خشمگین

غمگین

غیر دوست داشتنی

سوء تفاهم شد

انتقاد کرد

اینکه شکایت من شخصاً گرفته شده است

نگران

می ترسم

ناامن

خارج از کنترل

به درستی خشمگین

ناعادلانه انتخاب شد

احمق

مثل رفتن

غرق احساسات

تنهایی

شرمنده

مرحله 2: بحث در مورد اعتبار هر دو واقعیت ذهنی

نوبت خود را برای صحبت در مورد چگونگی وضعیت موجود به یاد بیاورید ، به یاد داشته باشید که هیچ یک از دیدگاه های شما "اشتباه" نیستند و روی هر یک از احساسات و نیازهای خود متمرکز شوید. این مهم است که شما تجربه شریک زندگی خود را اعتبار دهید و ارتباط برقرار کنید که حداقل برخی از دیدگاه های او را درک کنید. همانطور که هفته گذشته در نوشتارهای وبلاگ خود گفتیم ، تحقیقات دکتر گوتمن نشان داده است که شما تنها در صورت قبول تأثیرگذاری می توانید تأثیرگذار باشید.

مرحله 3: مسئولیت پذیری را بپذیرید - در این مبارزه چه نقشی داشتید؟

چه چیزی من را تنظیم کرد .

اخیراً بسیار استرس زا و تحریک پذیر بوده ام

من شما را به عنوان اعطا کرده ام

اخیراً خیلی حساس شده ام

اخیراً خیلی منتقد بوده ام

من خیلی از دنیای درونی من مشترک نیستم

من از نظر عاطفی در دسترس نبودم

اخیراً افسرده شده ام

من آنچه را لازم داشتم نخواسته ام

من به خودم اعتماد به نفس زیادی احساس نکرده ام

من خالی شده ام

من باید تنها باشم

ما همیشه نمی توانیم از اشتباه کردن یا گفتن چیزهایی که نباید داشته باشیم جلوگیری کنیم ، اما همیشه این توانایی را داریم که به عقب برگردیم و تلاش کنیم تا اوضاع را اصلاح کنیم. هنگامی که زوجین عادت به مشاجره مخرب را بدون پردازش یا تلاش برای درک سمت شریک زندگی خود می کنند ، درگیری ها بر یکدیگر ایجاد می شوند تا زمانی که غیر قابل کنترل و پرتحرک شوند. اجازه ندهید که یک حادثه پشیمان به یک فاجعه غیر ضروری تبدیل شود! هنگامی که تلاشهای اولیه تعمیر را انجام می دهید ، می توانید نقطه مکالمه را نجات دهید و نتیجه مثبتی و مثبت تری ایجاد کنید. منتظر چهارشنبه در وبلاگ روابط Gottman - ما در مورد عوامل درگیری دعوا و حوادث پشیمان صحبت خواهیم کرد.

اگر می خواهید یک رابطه عمیقاً معنادار و پر از اعتماد و صمیمیت برقرار کنید ، در زیر عضو شوید تا پست های وبلاگ ما را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید:

منبع :  sanykala

فروش محصولات زن و شوهری و مطالب زندگی زن و شوهری ، ,  ,یک ,زندگی ,ام ,انجام ,شریک زندگی ,ام من ,می توانید ,خود را ,در مورد ,آنچه اتفاق افتادهمنبع

مدیریت تعارض: حرکت به جلو

تعیین تکالیف آخر هفته: تاریخ شب در یک کوزه

کارگاه هنر و علم عشق

تعیین تکالیف آخر هفته: فرهنگ تقدیر را بسازید

5 نکته برای پر کردن فصل تعطیلات خود با عاشقانه

قطعنامه های روابط سال نو

انتساب مشق شب آخر هفته: تلاشهای تعمیر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صبرم سر اومد تامین برد های الکتریکی اینجا همه چی هست انجمن مافیا گندم دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سایت پرسشنامه های استاندارد طراحی سایت / سئو سایت / تبلیغات گوگل آموزش ربان انگلیسی کفش کردی کلاش اتوبار تهران آتی بار