همه زوج ها در روابط خود با اوقات درگیری روبرو هستند. با گفتن این ، شاید شنیدن این موارد به عنوان یک نکته تسکین یابد: تحقیقات ما نشان می دهد که وجود درگیری چیزی نیست که منتهی به پایان رابطه شما باشد! برخی از منفی بودن برای ایجاد رابطه پایدار ضروری است ، اما مثبت بودن چیزی است که عشق شما را تغذیه می کند. پیش بینی کننده واقعی عدم موفقیت یک رابطه در مواقع درگیری ، ناتوانی زوج در مدیریت مناقشه به روشی سالم و پیشروی از درگیری با مراجعه به منبع اصلی مشکل آنهاست.

درمجموع ، زوجین باید دعواهایی را که قبلاً انجام داده اند درک کنند. برای پیشبرد دنباله بحث ، با طرح سؤالات زیر از خودتان شروع کنید:

چگونه من در وهله اول وارد این گل و لای شدم؟

چرا گفتگوی ما خوب پیش نرفت؟

معنای مسئله بین شریک زندگی من و من چیست؟

منابعی که ما از این موضوع استفاده می کنیم چیست؟

از همه مهمتر ، از خود بپرسید: "مکالمه ای که ما باید انجام دادیم چیست ، اما چنین نشد؟"

هدف نهایی در پی جنگ ، گفتگو درباره موضوعات اساسی است که آن را آغاز کرده است. سوءاستفاده یا عدم وجود آن می تواند باعث درگیری بیشتر غیر ضروری شود. درگیری از روابط باید به عنوان فرصتی برای همکاری و رشد به عنوان زوج تلقی شود.

همانطور که برای درک رویاها ، امیدها و آرزوهایی که درگیر درگیری شما هستند ، تلاش می کنید ، درک خود را از یکدیگر عمیق تر می کنید و از همیشه نزدیک تر می شوید. تمرین چرخش به سمت ، سرمایه گذاری در حساب بانکی عاطفی و ساختن نقشه های عشق نه تنها ابزاری است که می توانید برای تقویت رابطه خود استفاده کنید ، بلکه استفاده از این مهارت ها برای مدیریت تعارض برای حفظ یک رابطه سالم ، شاد و دوست داشتنی بسیار مهم است.

در اینجا دکتر گوتمن در مورد اندرسون کوپر ، خلاصه ای از "چگونگی درست درست کردن" آمده است:

بیشتر در مدیریت تعارض

الی لیسیتسا

الی لیسیتسا نویسنده کارکنان در مؤسسه گوتمن و همکار عادی در وبلاگ روابط گوتمن است. الی در حال پیگیری B.A. در روانشناسی با تأکید بر عدم شناخت شناختی در کالج رید در پورتلند ، اورگان.

جستجو برای:

جستجوی وبلاگ

ما بلاگ را به شما تحویل خواهیم داد

ایمیل خود را وارد کنید

محبوبترین

همسران باهوش و عاطفی مهم یک ازدواج پایدار هستند

چهار اسب سوار: انتقاد ، معارضه ، دفاعی و .

سرانجام روانشناسی ، پاسخی را برای یافتن روح دوست خود نشان می دهد

ساختن یک زندگی جنسی عالی یک علم موشک نیست

کوه یخ

منبع : ثانیکالا

فروش محصولات شویی و مطالب زندگی شویی ، ,  ,درگیری ,یک ,رابطه ,مدیریت ,به عنوان ,مدیریت تعارض ,است که ,خود را ,از اینمنبع

مدیریت تعارض: حرکت به جلو

تعیین تکالیف آخر هفته: تاریخ شب در یک کوزه

کارگاه هنر و علم عشق

تعیین تکالیف آخر هفته: فرهنگ تقدیر را بسازید

5 نکته برای پر کردن فصل تعطیلات خود با عاشقانه

قطعنامه های روابط سال نو

انتساب مشق شب آخر هفته: تلاشهای تعمیر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه ها و تزهای کارشناسی ارشد نخل موزیک مطلب سرا - مطالب عمومی و دانستنی خرید انواع الپتیکال با کیفیت تخفیف ویژه قیمت لوازم یدکی گریدر کوماتسو Armoo شستشوی نمای ساختمان نقاش ساختمان فیلیکو